E1N1100A/00 Led Display 60.5 Cm (23.8") 1920 X 1080 Pixels
E1N1100A/00 Led Display 60.5 Cm (23.8") 1920 X 1080 Pixels 24E1N1100A/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24E1N1100A/00
ProduktbeskrivningPhilips 24E1N1100A - 1000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1868751
EnergiklassKlass D
Strömkonsumtion (driftläge)14 W
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande1300:1
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger
InmatningsanslutningarHDMI, VGA
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %