| Produktbeskrivning | Philips Evnia 3000 27M2N3201PL - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2568004 |
| Energiklass | Klass E |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Paneltyp | Fast IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 260 Hz, DisplayPort: 240 Hz, HDMI(OC): 260 Hz, HDMI: 240 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.3108 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå), 0,3 ms (Smart MBR) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 87% Adobe RGB, 91.9% DCI-P3, 116% sRGB, 107% NTSC |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 61.4 cm x 19.5 cm x 46.2 cm |
| Vikt | 3.92 kg |
| Standarder som följs | Plug and Play, DDC/CI, RoHS, CB, TUV, ISO9241-307, TUV Bauart, EAC, EAC RoHS, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.