27E1N5600HE/00 27" N/A N/A N/A N/AMS
27E1N5600HE/00 27" N/A N/A N/A N/AMS 27E1N5600HE/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E1N5600HE/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1123971
EnergiklassKlass G
Diagonal storlek27"
Inbyggda enheterUSB-hubb, 5,0 megapixel-kamera
USB-strömförsörjning65 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.2331 mm
Pixlar per tum108.79
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala102.2% NTSC (CIE 1976), 114.18% sRGB (CIE 1931)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 75 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 85 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgSvart med struktur
Dimensioner (BxDxH)61.4 cm x 21.2 cm x 52.4 cm - med ställ
Vikt6.57 kg
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
Anslutning
GränssnittHDMI
DisplayPort 1.2
USB-C 3,2 gen 1 uppströms/DisplayPort Alt-läge med strömleverans (ström upp till 65W)
3 x USB-C 3.2 nedströms
USB-C 3.2 nedströms (snabbladdning)
Linjeutgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), lutning
Lutningsvinkel-5/+20
Rotationsvinkel180
Höjdjustering130 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat)
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x USB-C till USB-C-/USB-A-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)32 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)29.6 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraPhilips SmartControl
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.4 cm - djup: 5.2 cm - höjd: 37.9 cm - vikt: 4.7 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd78 cm
Emballagets djup18.6 cm
Emballagets höjd52.5 cm
Emballagets vikt10.65 kg
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%