24B2U3601 Computer Monitor 60.5 Cm (23.8") 2560 X 1440
24B2U3601 Computer Monitor 60.5 Cm (23.8") 2560 X 1440 24B2U3601/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2U3601/00
ProduktbeskrivningPhilips 24B2U3601 - LED-skärm - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2517508
EnergiklassKlass D
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
KedjekopplingJa
EgenskaperUSB-hubb, Gigabit Ethernet-nätverksadapter
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 120 Hz
Pixelhöjd0.2058 mm
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala110% sRGB, 98% NTSC
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %