24B2N2200 23.8" 16:9 IPS WLED 1920x1080
24B2N2200 23.8" 16:9 IPS WLED 1920x1080 24B2N2200/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
41 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24B2N2200/00
ProduktbeskrivningPhilips 24B2N2200 - 2000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2402392
EnergiklassKlass B
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 120 Hz, VGA: 75 Hz)
Pixelhöjd0.2745 mm
Kontrastförhållande1500:1
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala110% sRGB, 96% NTSC
InmatningsanslutningarHDMI, VGA, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %