| Produktbeskrivning | Philips 24B2D5300 - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2563742 |
| Energiklass | Klass D |
| Antal skärmar | 2 |
| Egenskaper | USB-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 100% NTSC, 110% sRGB |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, 2xUSB-C |
| Displaylägesjusteringar | Vridbar bas |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 54.1 cm x 12.7 cm x 41.3 cm |
| Vikt | 5.32 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | High Bit Rate 3 (HBR3), HDCP 1.4, Plug and Play, DDC/CI, RoHS, kvicksilverfri, PVC-free, BFR-fri, Eyesafe Certified 2.0 |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.