| Produktbeskrivning | Philips 24B2U3301H - LED-skärm - Full HD (1080p) |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2609915 |
| Energiklass | Klass D |
| Egenskaper | Gigabit Ethernet-nätverksadapter, 2-port USB 3.0-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Ljudingång | Mikrofon |
| Inbyggd webbkamera | 5 Megapixel |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 54.2 cm x 22.8 cm x 49.9 cm |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | HDCP 1.4, HDCP 2.2, DDC/CI, TUV Rheinland |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.