| Allmänt |
| Typ av bildskärm | OLED-monitor / Quantum Dot OLED |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2503125 |
| Energiklass | Klass F |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 27" |
| Bildyta | 26.5" |
| Inbyggda enheter | USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.153 mm |
| Pixlar per tum | 166 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 True Black |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 96% Adobe RGB, 146% sRGB |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 48 - 120 Hz |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 280 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Egenskaper | 2 mm avfasning (sida), OLED Care, äkta 10-bitars, integrerad kabelhantering, FreeSync Premium Pro Technology, kompatibel med NVIDIA G-SYNC, Dolby Vision, VESA MediaSync, Naturligt låg blåljusteknik, Smart Sense-panel, automatisk sensor för omgivande ljusstyrka |
| Färg | Eclipse black |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.1 cm x 18.43 cm x 57.42 cm - med stativ (högsta position) |
| Vikt | 6.7 kg |
| Inbyggd webbkamera |
| Max. videoupplösning | 4K |
| Ljudingång |
| Typ | 4 mikrofoner |
| Ljud |
| Typ | Högtalare |
| Anslutning |
| Gränssnitt | USB-C/USB4/uppströms/DisplayPort 1.4 2 x USB-C 3.2 Gen 2 nedströms 2 x USB 3.2 Gen 2 nedströms HDMI DisplayPort 1,4 ingång DisplayPort 1.4-utgång |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Lutning, höjd |
| Lutningsvinkel | -5/+22 |
| Höjdjustering | 110 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), Spegelvänd strömbrytare |
| Medföljande kablar | 1 x USB4-kabel - 1.2 m |
| Standarder som följs | RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, China Energy standard Tier 2 |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 26 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 27 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 80 Watt |
| Strömförbrukning (max) | 310 Watt |
| Strömkonsumtionsvila | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Programvara / Systemkrav |
| Operativsystem erfordras | Windows 11, Windows 10 |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med stativ (högsta position) - bredd: 61.1 cm - djup: 18.43 cm - höjd: 57.42 cm - vikt: 6.7 kg Med stativ (lägsta position) - bredd: 61.1 cm - djup: 18.43 cm - höjd: 46.42 cm - vikt: 6.7 kg Utan ställ - bredd: 61.31 cm - djup: 9.55 cm - höjd: 39.71 cm - vikt: 4.5 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 70 cm |
| Emballagets djup | 21 cm |
| Emballagets höjd | 69.6 cm |
| Emballagets vikt | 15.7 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 8 - 80 % (icke-kondenserande) |