| Produktbeskrivning | Lenovo Yoga Pro 27UD-10 - OLED-monitor - 4K - 27" |
| Typ av enhet | OLED-monitor - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2503125 |
| Energiklass | Klass F |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.153 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| HDR-kapabel | DisplayHDR 400 True Black |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 96% Adobe RGB, 146% sRGB |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Ljudingång | 4 mikrofoner |
| Inbyggd webbkamera | 4K |
| Displaylägesjusteringar | Lutning, höjd |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Eclipse black |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 61.1 cm x 18.43 cm x 57.42 cm |
| Vikt | 6.7 kg |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Standarder som följs | RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, China Energy standard Tier 2 |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.