| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1380714 |
| Energiklass | Klass E |
| Diagonal storlek | 25" |
| Bildyta | 24.5" |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz |
| Pixelhöjd | 0.28 mm |
| Pixlar per tum | 90 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3000:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB |
| Responstid | 4 ms (extrem), 6 ms (normalt) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 75 Hz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | WLED |
| Egenskaper | Nästan kantlös på tre sidor, 2 mm avfasning (sida) |
| Färg | Åskmolnsgrå |
| Dimensioner (BxDxH) | 55.72 cm x 18.3 cm x 44.18 cm - med stativ (högsta position) |
| Vikt | 4.1 kg |
| Anslutning |
| Gränssnitt | HDMI VGA Linjeutgång för ljud |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+22 |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), Tiny-stöd, Nanostöd |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel |
| Standarder som följs | CCC, RoHS, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certification |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 17 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 17.5 Watt |
| Strömförbrukning (max) | 24 Watt |
| Strömkonsumtionsvila | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Programvara / Systemkrav |
| Inkluderad programvara | Lenovo ThinkColour |
| Operativsystem erfordras | Windows 10, Windows 11 |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med stativ (högsta position) - bredd: 55.72 cm - djup: 18.3 cm - höjd: 44.18 cm - vikt: 4.1 kg Med stativ (lägsta position) - bredd: 55.72 cm - djup: 18.3 cm - höjd: 44.18 cm - vikt: 4.1 kg Utan ställ - bredd: 55.72 cm - djup: 4.65 cm - höjd: 33.48 cm - vikt: 3.2 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 64.8 cm |
| Emballagets djup | 13.5 cm |
| Emballagets höjd | 41.4 cm |
| Emballagets vikt | 6.4 kg |
| Hållbarhetsinformation |
| TCO-certifierad | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT-kompatibel | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| ENERGY STAR-version | 8.0 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |