Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Lenovo
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 - Gen 3 - LED-skärm - 23.8" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - DisplayPort - högtalare - svart
Information
5 i lager
TillverkareLenovo
Artnr
10QYPAT1EU
| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| Diagonal storlek | 23.8" |
| Inbyggda enheter | USB 3.1-hubb, 1080p webbkamera |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 60 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Pixlar per tum | 92.6 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Färgskala | 72% |
| Responstid | 6 ms, 4 ms (överväxel), 14 ms (standard) |
| Horisontell visningsvinkel | +89 / -89 |
| Vertikal visningsvinkel | +89 / -89 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | WLED |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 53.98 cm x 28.23 cm x 39.94 cm - med ställ |
| Vikt | 5.86 kg |
| Ljud |
| Typ | Högtalare |
| Uteffekt / kanal | 2 watt |
| Anslutning |
| Gränssnitt | DisplayPort/USB 3.1/ström (ej löstagbar 3-i-1-kabel) Hörlurs-/mikrofonkontakt USB 3.1 uppströms (Typ B) DisplayPort USB 3.1 nedströms |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+35 |
| Vridningsvinkel | 90 |
| Rotationsvinkel | 90 |
| Höjdjustering | 110 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), 88 % effektiv strömförsörjning, Liten PC-docka |
| Monteringssats | Tillval |
| Standarder som följs | FCC Klass B-certifierade, TUV, VESA DPMS, VESA FPMPMI, RoHS, ISO 9241-307, WEEE, DDC-2B/CI, UL Environmental SPC Gold, VOC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning (typisk) | 19 watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 watt |
| Strömkonsumtionsvila | 0.5 watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 53.98 cm - djup: 28.23 cm - höjd: 39.94 cm - vikt: 5.86 kg Utan ställ - bredd: 53.98 cm - djup: 7.25 cm - höjd: 36.76 cm - vikt: 3.61 kg |
| Hållbarhetsinformation |
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - utbyte - 3 år - retur |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.