Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Lenovo
LENOVO ThinkVision T86 LFD 86inch UHD 3840x2160 DP HDMI RJ45 USB-C USB-B USB-A USB3.0 VGA Android 9.0 with Camera and MD80 TopSeller
Information
1 i lager
TillverkareLenovo
Artnr
62F0WN1AEK
| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1218179 |
| Energiklass | Klass G |
| Diagonal storlek | 86" |
| Operativsystem | Android 9.0 |
| Konfigurering | Quad core ARM Cortex-A73, 4GB RAM, 64GB Flash |
| Inbyggda enheter | 8 mikrofoner, sensor för omgivningsljus, sensor för detektering av människor, Bluetooth 5.0 adapter, USB 3.0-/USB-C-hubb, USB 2.0-hubb, 802.11a/b/g/n/ac-nätverksadapter |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 vid 60 Hz |
| Pixelhöjd | 0.4935 mm |
| Pixlar per tum | 51 |
| Ljusstyrka | 400 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 4000:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| HDR-format | HDR10 |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 85% NTSC, 99% sRGB |
| Responstid | 6,5 ms (normalt) |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Bakgrundsbelysningsteknik | DLED |
| Egenskaper | Bländskydd, infraröd touch teknologi, 10-bitars färgdjup |
| Färg | Korpsvart |
| Dimensioner (BxDxH) | 198.2 cm x 9.2 cm x 120.92 cm |
| Vikt | 68 kg |
| Inbyggd webbkamera |
| Max. videoupplösning | 3840 x 2160 |
| Egenskaper | Avtagbar kameramodul |
| Ljud |
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 15 Watt |
| Inmatning |
| Typ | Pekskärm |
| Anslutning |
| Gränssnitt | 4 x HDMI HDMI-utgång DisplayPort 1.2 2 x LAN 2 x USB-C 3.0 3 x USB 3.0 (Typ A) 2 x USB 2.0 (Typ A) 2 x USB (Typ B) VGA (HD-15) Linjeutgång för ljud Linjeingång för ljud Kompositvideo/ljud RS-232 SPDIF |
| Mekanisk |
| VESA-infästningsgränssnitt | 800 x 400 mm |
| Diverse |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll, batteri, 2 pennor, webbkamera |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-A till USB-B-kabel |
| Standarder som följs | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Hardware Low Blue Light Certification |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 193 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 350 Watt |
| Strömförbrukning (max) | 410 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 211.9 cm |
| Emballagets djup | 27.5 cm |
| Emballagets höjd | 135.3 cm |
| Emballagets vikt | 88 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 45 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 80% |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.