| Allmänt |
| Typ av bildskärm | OLED-monitor / Quantum Dot OLED |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2267382 |
| Energiklass | Klass G |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 32" |
| Bildyta | 31.5" |
| Inbyggda enheter | KVM-växel, USB 3.2 nav |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.181 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 99% DCI-P3 |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Gaming | Ja |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Egenskaper | Bild för bild, flimmerfri teknik, bild-i-bild, Delta E<2-kalibrering, 10-bitars färgdjup, Black Equalizer 2.0, Eagle Eye, OSD Sidekick, Dashboard, Tactical Switch, ClearMR 13000 |
| Dimensioner (BxDxH) | 71.83 cm x 24 cm x 61.045 cm - med ställ |
| Vikt | 7.95 kg |
| Ljud |
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 5 Watt |
| KVM |
| Tangentbords-/musgränssnitt | USB |
| Anslutning |
| Gränssnitt | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 (DSC (Display Stream Compression)) Hörlurar USB 3.2 uppströms 2 x USB 3.2 nedströms USB-C uppström (DisplayPort Alt-läge, KVM-alternativ) |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+21 |
| Vridningsvinkel | 30 |
| Rotationsvinkel | 90 |
| Höjdjustering | 130 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort-kabel 1 x USB-kabel |
| Standarder som följs | ClearMR 9000 certification |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 33 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 38 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 48 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 71.83 cm - djup: 24 cm - höjd: 61.045 cm - vikt: 7.95 kg Utan ställ - bredd: 71.83 cm - djup: 6.42 cm - höjd: 41.75 cm - vikt: 6 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 98 cm |
| Emballagets djup | 16.8 cm |
| Emballagets höjd | 54.5 cm |
| Emballagets vikt | 11.31 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |