Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : GIGABYTE
G27Q 68.6 Cm (27") 2560 X 1440 Pixels Quad Hd Led Black
Information
0 i lager
TillverkareGIGABYTE
Artnr
G27Q-EK
| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/393820 |
| Energiklass | Klass G |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 27" |
| Adaptive-Sync-teknologi | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium |
| Inbyggda enheter | USB 3.0-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 12000000:1 (dynamisk) |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 |
| Färgskala | 120% sRGB, 92% DCI-P3 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | Kant-LED |
| Egenskaper | Flimmerfri teknik, Low Blue Light teknologi, 8-bitars färgdjup |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.904 cm x 20.297 cm x 51.888 cm - med ställ |
| Vikt | 6.7 kg |
| Ljud |
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 2 Watt |
| Anslutning |
| Gränssnitt | 2 x HDMI DisplayPort Hörlurar USB 3.0-upstream 2 x USB 3.0-downstream |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| Höjdjustering | 130 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort-kabel 1 x USB-kabel |
| Standarder som följs | DisplayPort 1.2 |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 28 W |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 28 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 44 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 65 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Utan ställ - bredd: 61.904 cm - djup: 5.6 cm - höjd: 36.5526 cm Med ställ - bredd: 61.904 cm - djup: 20.297 cm - höjd: 51.888 cm - vikt: 6.7 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 73.7 cm |
| Emballagets djup | 49.5 cm |
| Emballagets höjd | 21.8 cm |
| Emballagets vikt | 9.7 kg |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.