| Produktbeskrivning | Gigabyte G27Q - LED-skärm - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/393820 |
| Energiklass | Klass G |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 28 W |
| Adaptive-Sync-teknologi | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium |
| Egenskaper | USB 3.0-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 12000000:1 (dynamisk) |
| HDR-kapabel | DisplayHDR 400 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Färgskala | 120% sRGB, 92% DCI-P3 |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.904 cm x 20.297 cm x 51.888 cm |
| Vikt | 6.7 kg |
| Standarder som följs | DisplayPort 1.2 |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.