| Produktbeskrivning | EIZO RadiForce RX560-MD - LED-skärm - 5MP - färg - 21.3" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 5MP - färg - 21.3" |
| Antal skärmar | 2 |
| Kedjekoppling | Ja |
| Egenskaper | Närvarosensor, USB 2.0-hubb |
| Sensorer | Illuminanssensor |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 4:5 |
| Ursprunglig upplösning | 2048 x 2560 |
| Pixelhöjd | 0.165 mm |
| Ljusstyrka | 1100 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 12 ms (på/av) |
| Färgstöd | 1,074 miljarder färger (10-bitar) |
| Inmatningsanslutningar | DVI-D, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 35.45 cm x 20 cm x 56.6 cm |
| Vikt | 17.3 kg |
| Standarder som följs | FCC Klass B-certifierade, DVI DMPM, CCC, RoHS, WEEE, IEC 60601-1, VCCI Class B, CSA C22.2 No. 60601-1, EAC, China RoHS, RCM, ANSI/AAMI ES60601-1, CAN ICES-3 Class B, VDE EN60601-1, DisplayPort 1.2a |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.