Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Eizo
EIZO FlexScan EV2400R - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - högtalare - vit - med 6 månaders Zero Bright Pixels-garanti (paket om 4)
Information
0 i lager
TillverkareEizo
Artnr
EV2400R-F4WT
| Produktbeskrivning | EIZO FlexScan EV2400R - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| Förpackad kvantitet | 4 (specificationerna gällerenskild post) |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458003 |
| Energiklass | Klass B |
| Egenskaper | USB 2.0-hubb, USB 3.1 Gen 1 hub |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixelhöjd | 0.275 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,8 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 53.78 cm x 5.7 cm x 31.75 cm |
| Vikt | 3.5 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Gold |
| Standarder som följs | CB, TUV GS, UKCA, cTUVus, FCC Klass B-certifierade, CAN ICES-3 Class B, TUV S, PSE Mark, VCCI Class B, TUV Ergo, TUV lågt blått ljus, TUV flimmerfri, RCM, RoHS, WEEE, PC Green Label Ver.14, PC Green Label, J-MOSS |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |
| Servicepaket | 6 månaders Zero Bright Pixels-garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.