| Produktbeskrivning | Dell SE2426HG - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2479557 |
| Energiklass | Klass D |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 0,5 ms (grått-till-grått min), 1 ms (grå-till-grå extrem), 3 ms (grått-till-grått supersnabbt), 5 ms (grått-till-grått snabbt) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 53.884 cm x 18.8 cm x 41.23 cm |
| Vikt | 3.09 kg |
| Typ av prissättning | BTO |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Koldioxidavtryck | 142 kg koldioxidutsläpp (EU) |
| Standarder som följs | BFR-reducering, PVC-reducering, RoHS, DisplayPort 1.4, Plug and Play, TUV Rheinland Eye Comfort-certifiering (3-stjärnig) |
| Servicepaket | 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.