Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Dell
Dell UltraSharp U2717D - LED-skärm - 27" (27" visbar) - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI (MHL), DisplayPort, Mini DisplayPort - svart - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty - för Latitude 7400 2-in-1, XPS 15 9575 2-in-1
Information
0 i lager
TillverkareDell
Artnr
210-AICW
| Produktbeskrivning | Dell UltraSharp U2717D - LED-skärm - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| Energiklass | Klass A |
| Egenskaper | USB 3.0-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 60 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Responstid | 6 ms (grå-till-grå), 8 ms (normalt) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB |
| Inmatningsanslutningar | HDMI (MHL), DisplayPort, Mini DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.13 cm x 20.03 cm x 41.02 cm |
| Vikt | 7 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Koldioxidavtryck | 541 kg koldioxidutsläpp |
| Standarder som följs | Plug and Play, VESA EDID, FCC, DDC/CI, RoHS |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
| Servicepaket | 3 års Advanced Exchange Basic Warranty |
| Designat för | Latitude 7400 2-in-1; XPS 15 9575 2-in-1 |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.