| Produktbeskrivning | Dell Pro E2426HB - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2546013 |
| Energiklass | Klass D |
| Egenskaper | Webbkamera, 2 mikrofoner, USB-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Responstid | 5 ms (grått-till-grått snabbt), 8 ms (grått-till-grått normalt) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Inbyggd webbkamera | 5 Megapixel - 2592 x 1944 vid 30 fps |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 53.864 cm x 21.146 cm x 49.769 cm |
| Vikt | 4.55 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Gold |
| Koldioxidavtryck | 160 kg koldioxidutsläpp (EU) |
| Standarder som följs | Plug and Play, RoHS, BFR-fri, PVC-free |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytesservice |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.