| Produktbeskrivning | Dell SE2726D - LED-skärm - QHD - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 1 ms (MPRT), 4 ms (grått-till-grått snabbt), 8 ms (grått-till-grått normalt) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.35 cm x 22.463 cm x 43.504 cm |
| Vikt | 3.87 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | Plug and Play, DisplayPort 1.4, RoHS, BFR-reducering, PVC-reducering, HDCP 1.4 |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytesservice |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.