Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Dell
DELL S Series 24 Gaming Monitor - S2421HGF - 60.47cm (23.8") Black, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LCD, 1 ms, Svart
Information
0 i lager
TillverkareDell
Artnr
210-AWMG
| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/344900 |
| Energiklass | Klass E |
| Diagonal storlek | 23.8" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Paneltyp | TN |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Pixlar per tum | 93 |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå) |
| Horisontell visningsvinkel | 170 |
| Vertikal visningsvinkel | 160 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | LED-kantbelysningssystem, flimmerfri teknik, Dell ComfortView, Low Blue Light teknologi |
| Dimensioner (BxDxH) | 53.78 cm x 18.94 cm x 32.16 cm - med ställ |
| Anslutning |
| Gränssnitt | 2 x HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.2 Linjeutgång för ljud |
| Mekanisk |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Integrerad kabelhantering, VESA-gränssnittsstöd |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel |
| Standarder som följs | DisplayPort 1.2, HDCP 1.4 |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 17.1 W |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 17.1 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 20 watt |
| Strömförbrukning (max) | 45 watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.2 watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.2 watt |
| Programvara / Systemkrav |
| Inkluderad programvara | Dell Display Manager |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 53.78 cm - djup: 18.94 cm - höjd: 32.16 cm Utan ställ - bredd: 53.78 cm - djup: 6.56 cm - höjd: 32.16 cm - vikt: 3.4 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets vikt | 7.4 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.