Hem : Produkter : Bildskärmar & Tillbehör : Skärmar PC : Dell
DELL S Series 24 Gaming Monitor - S2421HGF - 60.47cm (23.8") Black, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LCD, 1 ms, Svart
Information
0 i lager
TillverkareDell
Artnr
210-AWMG
| Produktbeskrivning | Dell S2421HGF - LED-skärm - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 23.8" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/344900 |
| Energiklass | Klass E |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 17.1 W |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Paneltyp | TN |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 53.78 cm x 18.94 cm x 32.16 cm |
| Standarder som följs | DisplayPort 1.2, HDCP 1.4 |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.