| Produktbeskrivning | Alienware AW2726DM - OLED-monitor - QHD - 27" - HDR |
| Typ av enhet | OLED-monitor - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2568258 |
| Energiklass | Klass E |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 21 W |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 120 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.2292 mm |
| Ljusstyrka | 200 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 99% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Antireflex, 2H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 60.931 cm x 23.34 cm x 52.332 cm |
| Vikt | 5.9 kg |
| Typ av prissättning | BTO |
| Standarder som följs | Plug and Play, TUV Rheinland Eye Comfort-certifiering (3-stjärnig), RoHS, DisplayPort 1.4, HDCP 1.4, HDCP 2.3, BFR-reducering, PVC-reducering |
| Servicepaket | 3 års grundläggande maskinvaruservice med avancerat byte efter fjärrdiagnos |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.