| Produktbeskrivning | ASUS VP229QF-P - LED-skärm - Full HD (1080p) - 22" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 22" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2318298 |
| Energiklass | Klass C |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.24795 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 100000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 48.92 cm x 20.44 cm x 36.38 cm |
| Vikt | 2.9 kg |
| Miljöstandarder | TCO-certifierad, generation 10, för displayer |
| Standarder som följs | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.