| Allmänt |
| Typ av bildskärm | OLED-monitor / OLED |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1974615 |
| Energiklass | Klass E |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 39" |
| Böjd skärm | Ja (800R) |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible, VESA Adaptive-Sync |
| Inbyggda enheter | KVM-växel, 4-portars USB 3.2 Gen 1 / USB 2.0-hubb |
| Bildförhållande | 21:9 |
| Ursprunglig upplösning | UWQHD 3440 x 1440 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.266 mm |
| Ljusstyrka | 450 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 |
| HDR-format | HDR10 |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 True Black |
| Färgstöd | 1.073,7 miljoner färger (10-bit) |
| Färgskala | 99% DCI-P3, 135% sRGB |
| Responstid | 0,03 ms (grå-till-grå) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 40 - 240 Hz |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 390 kHz |
| Gaming | Ja |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Egenskaper | Flimmerfri panel, OLED Care, Delta E<2-kalibrering, VESA DisplayHDR 400, GamePlus, Low Blue Light teknologi, HDCP, ASUS GameVisual Technology, Adaptive-Sync-teknologi, Variable refresh rate (VRR), ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Skuggboostteknik, Display Widget, bild-i-bild, bild för bild, ASUS Aura Sync technology, Färgtemperaturval, anpassat kylelement |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 89 cm x 31.8 cm x 57.5 cm |
| Vikt | 9.61 kg |
| Anslutning |
| Gränssnitt | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C/DisplayPort Alt Mode (ström upp till 90W) Hörlursuttag 2 x USB 3.2 Gen 1 (Typ A) 2 x USB 2.0 (Typ A) SPDIF-utgång |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| Vridningsvinkel | 30 |
| Höjdjustering | 80 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Standarder som följs | HDCP 2.2, FSC Mix, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 32 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 45 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 35 watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Bredd: 89 cm - djup: 31.8 cm - höjd: 57.5 cm - vikt: 9.61 kg Utan ställ - bredd: 89 cm - djup: 18.7 cm - höjd: 42.4 cm - vikt: 6.94 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 98 cm |
| Emballagets djup | 34.5 cm |
| Emballagets höjd | 52.5 cm |
| Emballagets vikt | 15.32 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |