| Produktbeskrivning | ASUS ZenScreen MB16FC - LED-skärm - Full HD (1080p) - 16" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 16" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458005 |
| Energiklass | Klass C |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 7 W |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1200 vid 75 Hz |
| Pixelhöjd | 0.179 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, 2xUSB-C |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 35.8 cm x 1.1 cm x 24.6 cm |
| Vikt | 900 g |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.