| Produktbeskrivning | Acer Vero V227Q Hbipv - V7 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 22" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 22" |
| Energiklass | Klass E |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.249 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 100000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 49.22 cm x 21.46 cm x 37.83 cm |
| Vikt | 2.85 kg |
| Miljöstandarder | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, TCO-certifierad, generation 10, för displayer, ENERGY STAR-godkänd EPEAT Silver |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.