| Produktbeskrivning | AOC AGON PRO AG276QSG2 - LED-skärm - QHD - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2575507 |
| Energiklass | Klass F |
| Adaptive-Sync-teknologi | NVIDIA G-SYNC |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 1 hubb |
| Paneltyp | Fast IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 360 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2328 mm |
| Ljusstyrka | 600 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 / DisplayHDR 600 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå), 0,3 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 100% sRGB (CIE 1931), 92.8% DCI-P3 (CIE 1976), 119.7% sRGB (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | 3xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Färg | Svart, grå |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 61.37 cm x 24 cm x 55.19 cm |
| Vikt | 5.64 kg |
| Standarder som följs | HDCP 2.2, CB, EAC, FCC, REACH, RoHS, WEEE |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.