| Produktbeskrivning | AOC Gaming 27G4ZR - G4 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2497705 |
| Energiklass | Klass F |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Paneltyp | Fast IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.3113 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå), 0,3 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 87.8% Adobe RGB (CIE 1976), 92.31% DCI-P3 (CIE 1976), 121.52% sRGB (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Färg | Svart, röd |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.37 cm x 20.77 cm x 51.61 cm |
| Vikt | 5.07 kg |
| Standarder som följs | CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.