| Produktbeskrivning | AOC Gaming 24G4ZR - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Paneltyp | Fast IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå), 0,3 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 86.6% Adobe RGB (CIE 1976), 87.7% DCI-P3 (CIE 1976), 111.7% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Färg | Svart, röd |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 54 cm x 20.77 cm x 49.3 cm |
| Vikt | 4.38 kg |
| Standarder som följs | HDCP 1.4, HDCP 2.2, CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.