| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2550138 |
| Energiklass | Klass F |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 34" |
| Böjd skärm | Ja (1500R) |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 21:9 |
| Ursprunglig upplösning | WQHD 3440 x 1440 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2316 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3500:1 / 50000000:1 (dynamisk) |
| HDR-format | HDR10 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 98.3% sRGB (CIE 1976), 91.3% DCI-P3 (CIE 1976), 114.7% sRGB (CIE 1976) |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | 3H Hard Coating |
| Bakgrundsbelysningsteknik | WLED |
| OSD-språk | Kinesiska (traditionell), kinesiska (förenklad), ukrainska, svenska, holländska, italienska, Kroatian, ryska, Tjeckiska, japanska, kinesiska, turkiska, Polish, tyska, portugisiska, spanska, franska, finska, engelska, koreanska |
| Egenskaper | Low Blue Light Mode, flimmerfri teknik, bild-i-bild, bild för bild |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 80.81 cm x 26.53 cm x 47.67 cm - med ställ |
| Vikt | 7.4 kg |
| Anslutning |
| Gränssnitt | HDMI DisplayPort 1.4 Linjeutgång för ljud |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), texturerad finish |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 31 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 46 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 31 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.3 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 80.81 cm - djup: 26.53 cm - höjd: 47.67 cm - vikt: 7.4 kg Utan ställ - bredd: 80.81 cm - djup: 10.9 cm - höjd: 36.84 cm - vikt: 6.3 kg |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 93 cm |
| Emballagets djup | 18.6 cm |
| Emballagets höjd | 48 cm |
| Emballagets vikt | 9.7 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |