| Allmänt |
| Typ | DVD-R |
| Antal medföljande medier | 50 |
| Max. skrivhastighet | 16x |
| Färg | Matt silver |
| Bredd | 13 cm |
| Djup | 14 cm |
| Höjd | 11 cm |
| Vikt | 815 g |
| Media |
| Kapacitet vid okomprimerat format | 4.7 GB |
| Egenskaper | Avancerat AZO+-färgämne för inspelning |
| Diverse |
| Förpackningstyp | Spindel |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad livstidsgaranti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.