| Allmänt |
| Typ | CD-R |
| Antal medföljande medier | 100 |
| Max. skrivhastighet | 52x |
| Bredd | 14.1 cm |
| Djup | 14.1 cm |
| Höjd | 16.9 cm |
| Vikt | 1.65 kg |
| Media |
| Kapacitet vid okomprimerat format | 700 MB |
| Inspelningstid | 80min |
| Arkiveringstid | 100 år |
| Egenskaper | Extra Protection Surface |
| Diverse |
| Förpackningstyp | Spindel |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad livstidsgaranti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.