| Produktbeskrivning | HPE RDX Removable Disk Backup System - RDX-enhet - SuperSpeed USB 3.0 - intern |
| Typ av enhet | RDX-enhet - intern |
| Gränssnitt | SuperSpeed USB 3.0 |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.68 cm x 17.07 cm x 4.14 cm |
| Vikt | 635 g |
| Flyttbar lagringslösning | RDX-patron - 5.25" x 1/2H |
| Medietyp | RDX-patron |
| Dataöverföringshastighet | 600 MBps (extern) / 100 MBps (intern) |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.