| Produktbeskrivning | HP Engage Imaging Barcode Scanner II - streckkodsskanner |
| Typ | Streckkodsskanner - handhållen - USB - avkodad |
| Färg | Svart |
| Typ av skanningselement | 2D-imager |
| Sensorupplösning | 1280 x 800 |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Strömtillförsel | Likström 5 V |
| Systemkrav | Windows 10 Pro 64-bitarsutgåva, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8.1 Pro 64-bitarsutgåva, Windows Embedded 8.1 Industry Pro Retail 64-bitars, Microsoft Windows 7 Professional (32-/64-bitars), Microsoft Windows Embedded POSReady 7 64-bit, Microsoft Windows Embedded POSReady 7 32-bit, Microsoft Windows Embedded POSReady 2009, Red Hat Enterprise Linux / CentOS, SUSE Linux Enterprise Point of Service 11 SP3 (32/64 bits), Ubuntu 14.04 LTS (64-bitars) |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.8 cm x 16.6 cm x 10.9 cm |
| Vikt | 161 g |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.