| Produktbeskrivning | Datalogic Magellan 3450Vsi Presentation - streckkodsskanner |
| Typ | Streckkodsskanner - desktop - stationär - USB - avkodad |
| Färg | Svart |
| Minsta streckkodsbredd | 5 mil (mil = 1/1000 tum) |
| Bredd på skanningsområde | 0 cm - 20.3 cm |
| Typ av skanningselement | 2D-imager - LED |
| Sensorupplösning | 1280 x 1024 |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Strömtillförsel | AC 120/230 V (50 Hz) |
| Systemkrav | Microsoft Windows, Linux |
| Dimensioner (BxDxH) | 15.2 cm x 9.4 cm x 13.7 cm |
| Vikt | 600 g |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
|
Vi reserverar oss för eventuella fel.