Microconnect POEINJ-30W, 10 Gigabit Ethernet, 10 Mbit/s, 10/100, IEEE 802.3af, Cat5, IP40
Information
100+ i lager
Tillverkare MicroConnect
Artnr POEINJ-30W
  • Information
    • IEEE802.3af/at Standard
    • Aktiv & stöd för Gigabit
    • 100-220V AC, 50-60HZ, 52VDC/0.58A
    • PoE data- och strömöverföringsavstånd 100m
    • Adapterns effekt: 30W
    • 1,2m EU-strömkabel ingår
    100-220V, 50-60HZ, 52V DC, Maximal hastighet: 1000Mbps, Överföringsavstånd: 100m